top of page

פתרונות ושירותים

אקסיטו מתמחה בפתרונות ענן מבוצר ואבטחת מידע 
ובמנעד פתרונות ושירותים טכנולוגיים הנדרשים לעסקים

_1986985b-f451-4fa8-8caa-c56b7a323b8f.jpeg
_68587ba7-ab01-4758-9b52-6b746e45cb03.jpeg
image.png
_a10feabd-a7cf-4e34-bc18-392837a269d3.jpeg
OIG.jpeg
OIG (6).jpeg
image.png
_af2ef610-386c-42b8-9927-3ba09b1d9541.jpeg

פתרונות מחשוב ענן

מחשוב ענן רק נשמע מסובך אבל בסופו של דבר הוא מפשט לכם את המערך הטכנולוגי בעסק בצורה יותר פשוטה ונוחה ובכך משפר את היעילות העסקית שלכם!

בעידן הדיגטלי הנוכחי מחשוב ענן הפך להיות מרכז העסק, הלב, שבו הכל מתרחש מה שמאפשר לעובדים שלכם חווית עבודה משותפת, פרקטית, פרודוקטיבית וכמובן יעילה ובטוחה והסיבה היא שהענן הוא לא רק סביבת עבודה אליה ניתן להתחבר מכל מקום ובכל זמן בשונה מהמחשב המקומי במשרד אלא הוא גם מביא איתו מכלול של פתרונות שמאפשרים לעסק להיות יותר מוגן, מאובטח, מתועד ואף מנעד רחב של פתרונות טכנולוגיים שיגרמו לתהליכים שלכם בעסק להיות קלים יותר.

אקסיטו אחת החברות הבודדות בישראל שמחזיקות חוות שרתים עצמאיות שמארחות את מאות לקוחותיה בתצורה אחידה שמאפשרת לנו לנהל בצורה קלה באופן יחסי את כל לקוחותינו שמדברים בשפה אחידה ומנוהלת ובאותה נשימה סטנדרטים בינלאומיים כאשר אנו יודעים לקחת אחריות מלאה מקצה לקצה!


להתנסות חינם בענן... לחצו

_af2ef610-386c-42b8-9927-3ba09b1d9541.jpeg
image.png

פתרונות אבטחת מידע

בשנים האחרונות איומי הסייבר גוברים ומאיימים על עסקים ומוסדות שלטוניים רבים ואף הם משתכללים וממציאים את עצמם מחדש מה שלא מאפשר לשום עסק להישאר חשוף ולא מוגן כיוון שאם כך יעשה יהפוך לטרף קל ויעמיד את העסק שלו בסכנה עסקית.

המידע העסקי שלכם הוא הנכס החשוב ביותר עבורכם ושמירתו חיונית להישרדות העסק וההמשכיות העסקית שלכם ולכן יש צורך להתאים רכיבי אבטחת המידע לצרכי העסק שלכם.

אקסיטו מתמחה במתן פתרונות אבטחת מידע למאות עסקים במדינת ישראל ובעולם עם צוות אבטחת מידע מיומן שמובל ע"י CISO  של החברה שעובדים תחת תקנים רבים ומחמירים ביניהם ISO27001  ואף תקנות הגנת הפרטיות ואף בשיתוף פעולה מלא עם מערך הסייבר הלאומי של ישראל!
אקסיטו מתמחה בזיהוי ומניעת איומים מבחוץ ומבית, בהגנה על הפרטיות, בגיבוי ושחזור נתונים ואף בהכשרה והסברה מניעתית למשתמשי הקצה (העובדים שלכם), במבדקי חדירות, שירותי SOC ועוד פתרונות רבים.

רוצים לאפיין ביחד עם אחד היועצים את צרכי אבטחת המידע שלכם? לחצו

הענן הגרפי המהיר TESLA CLOUD

שנים רבות שהענן לא הצליח לספק פתרון ממשי למערכות גרפיות ולמערכות SAAS אשר דורשות משאבי GPU ואם כבר היה פתרון חלקי הוא עלה לעסקים הרבה מאוד כסף!
אבל היום אקסיטו יודעת לספק ללקוחותיה את TESLA CLOUD ענן גרפי מהיר במיוחד עם מאיצים גרפיים של NVIDIA מדגם tesla אשר נחשבים לטובים בעולם שיושבים בחוות השרתים של אקסיטו שעובדים בתצורת חלוקת משאבים אלגנטית שמאפשרת ללקוחות אקסיטו לצרוך מהם רק הת כמות המשאבים הנדרשת ובכך לשלם באופן יחסי לפי הצורך!

הענן הגרפי של אקסיטו מספק חווית ענן יוצאת דופן ומהירה מאוד שמאפשרת לכם לעבוד ללא פריזים גם כשתעשו שימוש במערכות גרפיות שונות בין אם הן מותקנות בענן עצמו ובין אם הם מערכות אליהן אתם מתחברים דרך הדפדפן כגון פריוריטי שיושב על גבי ענן אחר או מערכות אש עושות שימוש ב java.

המשמעות של ענן מהיר הוא יותר מהירות עסקית עבורכם, יותר פרודוקטיביות מצד העובדים שלכם שלא יתעסקו יותר במעבר בין הענן למקומי או בתקלות אשר נגרמות בגלל משאבים גרפים.


להתנסות חינם בענן הגרפי ... לחצו 

OIG (6).jpeg
OIG.jpeg

תמיכה טכנית 24/7

לאקסיטו מערך תמיכה טכנית המורכב ממגוון מומחים ברמת סיסטם ומעלה שיספקו לכם תמיכה טכנית 24/7 עם צוותי ליבה נוספים כגון: סיסטם, תקשורת, תשתית, אבטחת מידע ועוד.. וזאת כדי לספק לכם פתרונות לבעיות בכל תקלה שתצוץ וזאת מתוך ההנחה שאקסיטו לוקחת אחריות מלאה על כל המערך הטכנולוגי שלכם!

לקוחות החברה אף נהנים מכלים ייחודיים כגון פורטל קריאות דרכו ניתן לפתוח את הקריאות ללא המתנה אך באותה נשימה אם הם כבר יתקשרו למוקד הם יקבלו מענה מהיר ומקצועי וזאת בשל ה SLA המחמיר אותו אנו מכילים באקסיטו מתוך הבנה ברורה שללקוח בצד השני זמן עולה כסף ואין הוא יכול לאפשר לעצמו לעצור את העסק אפילו לא לרגע אחד!

אקסיטו מבצעת סקרי שביעות רצון אותם אנו חושפים גם בפני כל הלקוחות שלנו והן אנו מקבלים מאלפי משתמשי הקצה ציון שירות 8.8 על רמת השירות אשר הציון המקסימלי הוא 10 ואף ברמת מקצועיות התומכים שלנו אנו מקבלים ציון 9.2  בשנת 2023 ובשנה שקדמה לה.

רוצים מעטפת תמיכה טכנית גם בעסק שלכם כדי שתוכלו להתעסק במה שאתם טובים? לחצו

גיבוי נתונים

ההמשכיות העסקית שלכם עומדת מעל הכל ולכן המידע שלכם חייב להיות מגובה כל הזמן כך שתוכלו בכל רגע נתון לשלוף אותו די בקלות!

אקסיטו מספקת פתרונות גיבוי מאובטח בסטנדרטים גבוהים בינלאומיים וזאת בתצורה ייחודית אשר שומרת את המידע בשלושה מקומות שונים (שתי חוות שרתים  + מקום נוסף) וזאת כדי להבטיח שגם בעת אסון המידע שלכם תמיד ישמר ותמיד נוכל לשחזר אותו.

אנו נותנים חשיבות נוספת לעוד שני פרמטרים משמעותים בנושא הגיבוי, הראשון הוא
רמת אבטחת המידע בו הגיבוי שמור וכאן אקסיטו לא מקלה ראש ודואגת לעטוף אותו תחת אוטונומיה עצמאית עם מספר שכבות הגנה ואף ניטור סביב השעון והשני והוא מהירות השחזור מתוך הבנה ש-בעת אסון יש חשיבות להחזיר אתכם לפעילות כמה שיותר מהר.

בנוסף אנו מאמינים שיש צורך ביותר מפתרון גיבוי אחד ולכן אנו מספקים מגוון פתרונות בהתאם לגודל העסק, הצרכים שלו והגמישות אותו הוא דורש.


רוצים לאפיין את צרכי הגיבוי שלכם? דברו עם היועצים

_a10feabd-a7cf-4e34-bc18-392837a269d3.jpeg
image.png

ניהול מערכות מידע

היום כמעט ולא קיים עסק שאין לו צרכים טכנולוגיים ואם יש כזה כנראה שהוא לא מודע לסיכון בו הוא נמצא ובאותה נשימה ליעילות ולביצועים העסקיים שהעסק שלו יכול להגיע!

אקסיטו מתמחה בניהול מערכות מידע לעסקים בכל גודל מקצה לקצה וזאת מתוך ההבנה הבסיסית שעסק דורש מישהו שיקח אחריות מלאה על כל הצרכים הטכנולוגיים מרמת הענן, אבטחת המידע, התמיכה הטכנית לעובדים, התשתית והתקשורת והפתרונות הנדרשים ברמת היעילות או העבודה מול בתי התוכנה ולכן אקסיטו מחזיקה מנעד רחב של מומחים בתחומים שונים אשר יודעים לעבוד בסינרגיה ארגונית כך שגם אם אתם עסק קטן אתם תחושו שיש לכם מעטפת טכנולוגית השמורה לארגונים גדולים בלבד.

העלות שתשלמו עבור ניהול מערכות המידע הוא תמיד יהיה זול יותר מאחזקת עובד וזאת בלי לדבר על קשת הדרישות עליהם אנחנו יודעים לתת מהנה בשונה מעובד אחד שנמצא בעסק, לעיתים יש עסקים אשר נדרשים לעבוד מקומי בבית העסק באופן קבוע עם המעטפת הטכנולוגית של אקסיטו אבל זאת אפשר לברר רק לאחר אפיון מעמיק עם היועצים הטכנולוגיים שלנו.


רוצים לאפיין את צרכי מערכות המידע שלכם? דברו עם היועצים

שירותי תקשורת ותשתית

התשתית והתקשורת הארגונית הן עניינים מורכבים הדורשים תשומת לב רבה.
מתן תשומת לב זו חיונית למניעת הוצאות מיותרות על פרויקטים ושירותי טכנאים, וכן למניעת נזקים אפשריים לציוד הארגוני. במסגרת זו, חשוב לתחזק ולנהל את מערך התשתית והתקשורת בצורה מקצועית.

 

חברת אקסיטו מציעה שירותי תשתית ותקשורת מגוונים, החל מהקמת פרויקטים גדולים ועד פתרון תקלות נקודתיות. צוותי הטכנאים שלנו מומחים בטיפול בציוד הקצה של הלקוחות, כולל פיירוולים, סוויצ'ים וארונות תקשורת, ומספקים שירותים בשטח ומרחוק.

בנוסף, אנו מציעים מוצרים איכותיים במחירים תחרותיים בשותפות עם חברת האחות שלנו, מחקר טכנולוגיות אקסיטו, ומקבלים אחריות מלאה על המוצרים, בין אם במכירה ובין אם בהשכרה.לאפיון צרכי התשתית והתקשורת שלכם דברו עם אחד היועצים

_68587ba7-ab01-4758-9b52-6b746e45cb03.jpeg
_1986985b-f451-4fa8-8caa-c56b7a323b8f.jpeg

התאוששות מאסון DR

בשנים האחרונות, העולם נתקל באיומים ואסונות רבים, מה שהוביל עסקים רבים לחשוב באופן מעמיק על אסטרטגיות שרידות והמשכיות עסקית. אסונות יכולים להגיע בצורות שונות, כמו מלחמות, אירועי טרור, שריפות, הצפות, נזקים פיזיים, התקפות סייבר, ואסונות טבע, כאשר התמודדות עם איומים אלו דורשת תכנון מוקדם ויסודי.

אקסיטו מציעה מגוון רחב של פתרונות להתאוששות מאסונות, כאשר הבולט ביניהם הוא שירות ה-'Disaster Recovery' (שחזור אסון). השירות מופעל דרך שתי חוות השרתים המתקדמות שלנו, אשר תוכננו במיוחד לספק תשתית חזקה ואמינה לשעת חירום. זה מבטיח ללקוחותינו שקט נפשי וביטחון כי העסק שלהם ימשיך לפעול בלי הפרעה גם בתקופות מאתגרות.

בנוסף, אקסיטו מציעה מגוון פתרונות נוספים לשמירה על שרידות העסק, כולל פתרונות המותאמים אישית לכל עסק, ללא תלות בגודלו, עלותו או תקציבו.


רוצים לבדוק איזה פתרון מתאים עבור העסק שלכם?

bottom of page