גיבוי בענן

Exsitu הינה חברה מובילה לשירותי ענן מנוהלים ובמסגרת זו אנו מציעים ללקוחותינו גיבוי ענן בסטנדרטים בלתי מתפשרים. אנו מעמידים לרשותכם גיבוי בענן על בסיס התשתית המתקדמת בעולם ותוך שילוב טכנולוגיות חדשניות. כל זאת בכדי לאפשר לכם ליהנות מעבודה יעילה, מהירה, בטוחה ואפקטיבית.

 

גיבוי ענן עם חברת Exsitu

גיבוי הענן שלנו מבוסס על שתי חוות שרתים הממוקמות בבונקר תת קרקעי במרתפי חברת נטוויז'ן בחיפה, וכן בחוות שרתים נוספת בפארק אפק. חוות השרתים מחוברות בכבל 10 GIGA דו כיווני ומאפשרות לכם ליהנות גם מגיבוי ענן בזמן אמת וגם מגיבוי לטובת שחזור בכל רגע נתון. מדובר על שילוב יוצא דופן של חומרה ותוכנה המעניק ללקוח סביבת עבודה דינאמית ברמה שטרם הכרתם. לקוחותינו נהנים מזמני תגובה מהירים ומשירותי ענן בביצועים אופטימאליים.

 

גיבוי בענן – מענה בשתי רמות גיבוי

גיבוי ענן עם Exsitu מספק מענה בשתי רמות גיבוי. גיבוי אוטומטי על גבי השרתים המאובטחים שלנו בחיפה (Production), וגיבוי נוסף בחוות השרתים בפארק אפק (DR). הקבצים אינם נמחקים לעולם וכל  מספר חודשים אנו מבצעים גיבוי על קלטות שמאוחסנות בכספות חסינות אש. מערכת הגיבוי מנוהלת על ידי צוות טכנאים מקצועיים ומנוטרת ברמת 24/7 על בסיס מעטפת של תוכנות אוטומציות. אנו מפעילים פתרונות מתקדמים, חלקם פרי פיתוח ייחודי של חברת Exsitu, אשר סורקים את המידע במערכת, מנפיקים דו"חות שוטפים ומוודאים תקינות תוך זיהוי גורמים חשודים או פעילות חריגה. לחברת Exsitu מחלקת סייבר לאבטחת מידע היודעת להתמודד עם איומים שונים.

חוות השרתים המשמשות אותנו בחברת Exsitu  עומדות בכל תנאי תקן ISO:27001. התקן הבינלאומי המחמיר ביותר. לחוות השרתים אבטחה פיסית חמושה בהיקף של 24/7 וכן בקרת כניסה למורשים בלבד בתיאום מראש. שרידות המערכת מובטחת בזכות חיבור לשני מקורות מתח חשמליים ותודות למערכות הגנה כנגד הצפות, בקרת אקלים וכיבוי אש.

בשירותי מחשוב ענן וגיבוי ענן עם Exsitu אתם מחוברים ישירות למתג המרכזי (Backbone) אשר מאפשר גישה מאובטחת, ישירה ומהירה לספקי אינטרנט ותשתיות בארץ ובחו"ל. אנו עובדים עם תשתית ווירטואלית מתקדמת והשרתים בנויים בארכיטקטורה ייעודית המותאמת למטרות עסקיות בלבד. היכונו להצטרף לשירות הטוב בישראל לגיבוי ענן.

 

גיבוי הענן שלנו בקצרה:

  • גיבוי ענן אוטומטי (Production) בשילוב גיבוי למקרי אסון (DR).
  • חוות שרתים שלנו עומדות בתנאי תקן ISO:27001 המחמיר בעולם.
  • חיבור ישיר למתג המרכזי (Backbone).
  • תשתית ווירטואלית מתקדמת.
  • צוות טכנאים מקצועיים ושירותי תמיכה ברמת 24/7.
  • תוכנות אוטומציות הסורקות את המערכת ומזהות כל פעילות חשודה או חריגה.