אחסון בענן

Exsitu לוקחת אתכם צעד טכנולוגי גדול קדימה ומציעה פתרון מתקדם של אחסון ענן עבור כל שרותי המחשוב הדרושים לכם תוך התאמה ייעודית למטרות עסקיות. שרתי Exsitu נמצאים בחוות מאובטחות ואתם נהנים מזמינות, רציפות ונגישות למחשוב מכל מקום ובכל זמן. לפניכם אחסון בענן הפועל באופן רספונסיבי על סביבות עבודה מגוונות ובהתקני קצה שונים. שולחן העבודה האישי שלכם זמין מכל מקום בעולם בזכות סביבת עבודה דינאמית ברמה שטרם הכרתם.

אחסון ענן בחברת Exsitu מעניק עבודה רציפה מכל התקן בשילוב כלים המבוססים על טכנולוגיית Cirtix. אתם נהנים מיכולת לעבוד על גבי מערכות הפעלה שונות, ללא תלות במערכת הפעלה ספציפית, ויכולים לעבור בין פלטפורמות בהתאמה רספונסיבית מושלמת. Exsitu מסייעת גם עם התאמה לכל התקן תוך שיפור שולחן העבודה (Desktop) לעבודה אינטואיטיבית על ידי משתמש הקצה ובניית כלים ייעודיים לייעול עבודת משתמש. התמחור לשירות נעשה לפי משתמש ולא לפי משאבים, כך שהזמינות לטובתכם היא מקסימלית ולא תלויה בהסכמים מגבילים.

 

אחסון בענן – גישה לכל תוכנות האופיס

אחסון ענן ב-Exsitu כולל ניהול רישוי מלא של תוכנות Office ו-Email אשר מנוהלים במסגרת האחסון וכן מתן מענה לכל תוכנת צד ג' המשמשת את העסק (כמו לדוגמה תוכנות להנהלת חשבונות וכדומה). העבודה מתבצעת און ליין והמערכת שלנו בחברת Exsitu היא מערכת סגורה מבוססת מכנה משותף לעסקים. עובדה המאפשרת לספק יתרונות רבים כמו לדוגמה שדרוג רישויים לכלל הלקוחות באופן רוחבי המאפשר לעסק קטן ובינוני ליהנות מטכנולוגיה של ארגונים גדולים.

 

עבודה מהירה ויעילה עם אחסון הענן של Exsitu

מערכת אחסון הענן של Exsitu נבנתה למטרות עסקיות והיא נותנת גיבוי מלא לעבודה חכמה, יעילה, מהירה וללא תקלות. היות שמדובר על מחשוב ענן און-ליין המאוחסן אצלנו על גבי השרתים המאובטחים שלנו, זמני הטיפול הם קצרים ומהירים. הטיפול לרוב אינו דורש הגעה פיסית לבית העסק והמענה מבוצע מיידית על ידי הטכנאים שלנו (הנמצאים בכוננות מלאה ברמת 24/7 לטובתכם).

לקוחותיה של Exsitu נהנים ממחשוב ענן לעבודה אופטימאלית בכל רגע נתון בזכות מערכת שמחשבת און-ליין את עוצמת החישוב של המשתמש ומקצה משאבים בהתאם לדרישה (עד כדי 140% משאבי חומרה כברירת מחדל לשמירה על מתח עבודה מהיר גם בעומסים). אחסון ענן עם Exsitu הוא אחסון בעל שלוש שכבות המעניק לכם עבודה גם על שכבת אחסון Flash בנוסף לשכבות ה-SAS וה-SATA.

אחסון ענן בקצרה:

  • זמינות, רציפות ונגישות למחשוב מכל מקום ובכל זמן.
  • סביבת עבודה דינאמית ברמה שטרם הכרתם.
  • עבודה רציפה מכל התקן בשילוב כלים המבוססים על טכנולוגיית Cirtix.
  • תמחור לפי משתמש ולא לפי משאבים (זמינות מקסימלית).
  • ניהול רישוי מלא של תוכנות Office ו-Email ומענה לתוכנות צד ג'.
  • מערכת סגורה מבוססת מכנה משותף לעסקים.
  • תמיכה ללא הגעה פיסית על ידי טכנאים בכוננות מלאה (ברמת 24/7).
  • עד 140% משאבי חומרה כברירת מחדל לשמירה על מתח עבודה מהיר גם בעומסים.