אבטחה בענן

Exsitu מגישה שירותי ענן מנוהלים עם אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר ומחלקת סייבר מתקדמת לזיהוי וניהול סיכונים. לפניכם הקפדה בלתי מתפשרת על אבטחת מידע בענן הן ביחס לשוק הישראלי והן ביחס לסטנדרטים בינלאומיים. אנו מציעים שירותי ענן איכותיים המבוססים על שרתי Exsitu שממוקמים בשתי חוות שרתים בבונקר תת קרקעי בחיפה (של חברת נטוויז'ן) ובחוות שרתים נוספת בפארק אפק. חוות השרתים מחוברות זו לזו בכבל 10 GIGA הלוך-ושוב. תודות לכך הן מספקות לכם גם מענה ברמה השוטפת (Production) וגם שחזור מידע במקרי אסון (DR).

שרתי Exsitu ממוקמים בחוות שרתים המאובטחות 24/7 באבטחה חמושה, עם בקרת כניסה למורשים בלבד ובתיאום מראש. אלו מחוות השרתים היחידות בישראל שעומדות בתקן המחמיר בעולם, ISO:27001. כלומר, אבטחת מידע במסגרת שירותי ענן עם Exsitu מבוססת על זמינות מידע, אבטחתו ושלמותו באמצעות מדיניות של אבטחה מחמירה, אבטחת משאבי אנוש, ניהול נכסים ובקרת גישה. על מנת לעמוד בתקן המחמיר Exsitu מקפידה על מודלים בלתי מתפשרים של הקמה, הפעלה, יישום, ניטור, שמירה וכן שיפור מערכת אבטחת המידע בחברה באופן מתמיד.

חוות השרתים שבהם ממוקמים שרתי Exsitu מחוברות לשני מקורות מתח חשמליים ונהנות ממערכות להגנה מקיפה דוגמת בקרת אקלים, כיבוי אש, הצפות, רעידות אדמה, אירועים ביטחוניים ועוד. אלו חוות סגורות המגובות בגנרטורים עוצמתיים ולקוחותינו נהנים מחיבור ישיר למתג המרכזי (Backbone), מה שמעניק גישה מאובטחת, מהירה וישירה לספקי תשתיות ואינטרנט בישראל ובחו"ל.

מעבר לנתונים המרשימים הללו, אבטחת המידע שלכם עם שירותי ענן של Exsitu כוללת את המעטפת המקצועית והחדשנית שלנו מבחינת תוכנה, חומרה והון אנושי. Exsitu מפעילה צוות מקצועי של טכנאים מנוסים וכן אוטומציות הסורקות ומנטרות את המערכת ברמת 24/7 (זיהוי מקדים לפריצה). מדובר על שורה של פתרונות חדשניים וייחודיים, חלקם פרי פיתוח של חברת Exsitu, שסורקים את המערכת, מנפיקים דו"חות עדכניים ומזהים כל פעילות חשודה, חריגה או זדונית.

לקוחות Exsitu מוגנים במערכת Firewall כפולה (דגם ASA5545 מבית CISCO) ולרשותכם מערכת IPS לזיהוי מקדים של גורמים חשודים (לרבות תרחישים חשודים שטרם התממשו). בנוסף אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מערכת הגנה מפני זליגת מידע לניהול סיכונים פנימיים.

שירותי אבטחת מידע בענן של Exsitu כוללים דו"חות שוטפים המבוססים על מעקב אקטיבי אחר פעילות המשתמשים בכל הרמות וכן עמידה בתקנים ייעודיים (כמו לדוגמה תקן ISOC לחברות הנסחרות בבורסה).

לחברת Exsitu מחלקת סייבר לאבטחת מידע הפועלת מסביב לשעון ונמצאת עם היד על הדופק. בכל מספר חודשים אנו מבצעים גיבוי למידע בקלטות המאוחסנות בכספות חסינות אש. לחברת Exsitu ביטוח מטעם חברת AIG על סך 2 מיליון דולרים. שירותי אבטחת מידע עם Exsitu כוללים גם פתרונות מקיפים של גיבוי בענן, רוחבי ומערכתי כאחד.

אבטחה בקצרה:

  • אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר ומחלקת סייבר מתקדמת לזיהוי וניהול סיכונים.
  • שתי חוות שרתים בבונקר תת קרקעי בחיפה (של חברת נטוויז'ן) ובחוות שרתים נוספת בפארק אפק.
  • מענה ברמה השוטפת (Production) וגם שחזור מידע במקרי אסון (DR).
  • חוות שרתים מאובטחות 24/7 באבטחה חמושה (כולל בקרת כניסה למורשים בלבד ובתיאום מראש).
  • עמידה בתקן ISO:27001, התקן המחמיר בעולם לחוות שרתים.
  • מעטפת מקצועית וחדשנית מבחינת תוכנה, חומרה והון אנושי.
  • אוטומציות הסורקות ומנטרות את המערכת ברמת 24/7 (זיהוי מקדים לפריצה).
  • Firewall כפולה – דגם ASA5545 מבית CISCO.
  • מערכת IPS לזיהוי מקדים של גורמים חשודים.
  • ביטוח מטעם חברת AIG על סך 2 מיליון דולרים.